Galaxy S8 Oreo Güncellemesi İçin Geri Sayım Başladı

Samsung, Android Oreo güncellemesi konusunda çalışmalarını hızlandırmaya başladı. Teknoloji devi daha sorunsuz bir sürüm sunabilmek adına sürekli olarak beta sürümlerini yayınlamaya devam ediyordu. Fakat yayınlanan beta sürümlerinde de artık sona gelindi gibi gözüküyor. Özellikle amiral gemisi akıllı telefonu olan Galaxy S8 için güncelleme geri sayıma çoktan geçmiş gibi. Galaxy S8 Oreo güncellemesi için geri sayımın başladığını gösteren detay ise bugün ortaya çıktı.

Yeni bir beta sürümü olarak değil ancak bu kez detay doğrudan Samsung’un web sitesi üzerinden verilmiş gibi görülüyor. Bir beta güncellemesinden söz etmediğimizi yeniden hatırlatalım.

Galaxy S8 Oreo Ne Zaman Gelecek?

Doğrudan Samsung’un web sitesi üzerinden yapılan bir düzenleme sonrasında ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 Oreo güncellemesi için çok az bir süre kaldı. İşletim sistemleri hakkında kılavuzlar hazırlayan ve bu kılavuzlara göre kullanıcıları yeni işletim sistemlerine yönelik bilgilendiren teknoloji devi, şimdi ise Android Oreo işletim sistemi için yeni bir güncelleme yayınladı.

Samsung’un web sitesi üzerinden yayınlanan kılavuzla beraber Oreo sürümü içinde kullanıcılar bilgilendirilmiş oldu. Oreo için hazırlanan ve doğrudan site üzerinden paylaşılan kullanım kılavuzu, Galaxy S8 Oreo güncellemesinin çok kısa bir süre içerisinde çıkış yapacağını da göstermiş oldu.

Galaxy S8 Oreo

En geç 1 ay gibi bir süre içerisinde yayınlanması beklenen yeni güncellemenin, ilk olarak Galaxy S8 Oreo olarak yayınlanacağı ve hemen ardından Plus modelinde de aktif hale geleceğini de belirtelim. Daha önce Android Nougat işletim sistemi içinde aynı sistemi uygulayarak 1 ay öncesinde yeni işletim sistemi için kılavuzlar yayınlanan markanın, Android Oreo sürümünü hazırlamış olduğunu buradan da görebiliyoruz.

Kılavuza baktığımız zaman güncelleme konusunda ise beklentilerin tam olarak karşılandığını görüyoruz. Android Oreo özelliklerini tam olarak getiren ve Samsung’un kendi özelleştirmelerini de getiren bir güncelleme beklemekteyiz.

Ilginizi çekebilir

Bitcoin İçin Güvensizlik Artıyor
Gündem Haberleri
Gündem Haberleri

Bitcoin İçin Güvensizlik Artıyor

Ibrahim Kizilirmak - 21 Ocak 2018

Sanal para birimlerinin atası olarak gösterilen ve aynı zamanda sanal paraya yön veren adreslerden biri olarak bilinen Bitcoin, son dönemde…

PlayerUnknown Battlegrounds Oyuncuları Banladı
Oyun
1 görünteleme
Oyun
1 görünteleme

PlayerUnknown Battlegrounds Oyuncuları Banladı

Ibrahim Kizilirmak - 21 Ocak 2018

Final sürümü ilk olarak konsollara çıkmış olan PlayerUnknown Battlegrounds oyunu, son gelen haberlere göre sadece konsollarda 3 milyon satış barajını…

Minecraft Yeni Oyunu Rekorları Kırdı
Oyun
1 görünteleme
Oyun
1 görünteleme

Minecraft Yeni Oyunu Rekorları Kırdı

Ibrahim Kizilirmak - 21 Ocak 2018

Piyasaya sürülmüş oyunlar içerisinde en ilginç yapımlardan biri olan Minecraft, çok kısa bir süre içerisinde dünya genelinde istediği ilgiyi toplamış…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.