Galaxy S8 Oreo Beta 6 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung’un mevcut amiral gemisi akıllı telefonları için yeni güncelleme süreci devam ediyor. Android Oreo güncellemesini alacak olan seriler için hazırlıklarına devam eden markanın, son olarak ise Galaxy S8 akıllı telefonları için çalışmalarının devam ettiği biliniyor. Galaxy S8 akıllı telefonlarına Android Oreo güncellemesini getirmek için çoktan çalışmalarına başlayan markanın, beta güncelleme sürecini de başlattığını biliyoruz.

Beta güncellemelerini sürekli olarak devam eden markanın son olarak geçtiğimiz günlerde beta 5 güncellemesini yayınladığını gördük. Bu beta sürümünün hemen arkasından ise yeni bir beta güncellemesi daha yayınlandı. Bu kez yeni beta güncellemeleriyle beraber yeni bir dönem daha başlamış oldu.

Galaxy S8 Güncellemesi Geliyor

İlk olarak Android Oreo beta 5 güncellemesiyle beraber final döneminin başladığını gördük. Final güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı konusunda ilk olarak beta 5 sürümünden sonra bilgiler elde edildi. Bunların hemen ardından ise beta 6 sürüm güncellemesi yayınlandı. Android Oreo beta 6 güncellemesi ise açıkçası birçok önemli detayı ortaya çıkarmış oldu. Galaxy S8 serileri için yayınlanan bu güncellemenin yeni bir özellik bakımından çok bir kazanç getirdiğini görmedik.

Galaxy S8

Yine genel hata düzenlemeleri getiren ve yine işletim sistemi için ön hazırlık olan bu güncellemenin, en önemli artısı sona gelindiğinin göstergesi olması. Öyle ki yine çok kapsamlı bir düzenleme durumu söz konusu oldu. 600 MB boyutunda olan güncelleme yaşanan hemen hemen tüm sorunları ortadan kaldırmış durumda.

Galaxy S8 Android Oreo beta 5 güncellemesinden sonra ortaya çıkan önemli sorunlar bu sürümle beraber tamamen ortadan kaldırılmış durumda. Final güncellemesi öncesindeki son sürüm olarak karşımıza çıkan beta 6 serisinin ardından Android Oreo final güncellemesinin yayınlanması bekleniyor. Tüm bu bilgilere rağmen yine de güncelleme için net bir süre vermenin mümkün olmadığını da ekleyelim.

Ilginizi çekebilir

LG G7 İçin Erken Davranılmayacak
Mobil
3 görünteleme
Mobil
3 görünteleme

LG G7 İçin Erken Davranılmayacak

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

LG akıllı telefonlarına yeni amiral gemisi serisi eklemek için kolları sıvadı. Yeni seri akıllı telefonların ilk bilgileri ise CES 2018…

Total War Three Kingdoms Tanıtıldı! Yeni Seri Geliyor
Oyun
3 görünteleme
Oyun
3 görünteleme

Total War Three Kingdoms Tanıtıldı! Yeni Seri Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

Total War serilerine uzun süredir yenisi eklenmiyordu. Fakat bir döneme damga vuran yapımın belli aralıklarla yeni oyunun geldiğini de biliyoruz.…

BİM FIFA 18 ve PS4 Slim Paketi İle Geliyor
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

BİM FIFA 18 ve PS4 Slim Paketi İle Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 11 Ocak 2018

Market zincirleri içerisinde en ilginç olanlarından biri olarak değerlendirilen BİM, teknoloji dünyasına kesin olarak giriş yaptı demek yanlış olmaz. İlk…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.