Galaxy S7 Kullanıcılarına Note 8 Müjdesi

Samsung, akıllı telefon modellerinde yenilemelere devam ediyor. Her sene gördüğümüz yeni akıllı telefon modelleriyle beraber amiral gemisi serilerini güncelleyen marka, son olarak Galaxy S8 akıllı telefonlarını tanıttı. Bu yıl içerisinde tanıtılan başarılı modellerden biri olarak gösterilen Galaxy S8 akıllı telefonlarından öncesi amiral gemisi olan Galaxy S7 ise tüm amiral gemisi modelleri içerisinde farklı bir yere sahip olmuştu.

Öyle ki Note 7 modelinden sonra yeni akıllı telefonlar gelene kadar Galaxy S7 modeli amiral gemisi modeli olarak görevi üstlenmiş ve yenilenen yazılımlarıyla bir hayli satış elde etmişti. Eski modellerine desteğine devam eden Samsung ise Galaxy S7 serisini tercih edenler için bir sürpriz haberi daha verdi.

Galaxy S7 İçin Note 8 Arayüzü Geliyor

Elde edilen bilgilere göre S7 ve S7 Edge modelinde yer alan arayüz kısmında değişikliklere gidilecek. Samsung’un Grace UX adı ile bilinen arayüz sisteminin değişeceği bilgisi gelmiş durumda. Fakat asıl ilgi uyandıran konu arayüzün değişmesi değil. Asıl merak edilen konu arayüzün nasıl değişeceği. Öyle ki Samsung yeni arayüzünü Experience olarak belirledi. Yani Note 8 serilerinde kullanılan yeni arayüz sistemi Galaxy S7 akıllı telefon serisine gelecek.

Galaxy S7 Experience

Yeni arayüzün ayrıca zenginleştirileceğini de söylemek gerekiyor. Oldukça zenginleştirileceği belirtilen yeni Experience arayüzünün çok daha ilgi çekeceğini görüyoruz. Şimdilik yeni arayüzün görselleri paylaşılmadı. Fakat bu güncellemenin Android Oreo sürümüyle beraber geleceği ortaya çıktı. Android Oreo güncellemesinin yayınlanmasının ardından S7 modelleri için arayüzün kullanıma girdiğini görmek mümkün olacak.

Başka bir değişiklik yapılacak mı? Mevcut arayüz sistemlerinin değişimi nasıl olacak? Note 8 modelinin birebir sistemini mi göreceğiz? Şu an bu soruların cevaplarını merakla bekliyoruz. Yeni serinin güncellemesi yayınlandığı zaman detaylı incelemeleri sitemizde bulabilirsiniz.

You may be interested

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı
Mobil
11 views
Mobil
11 views

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 23 Kasım 2017

Akıllı telefon modelleri içerisinde, en çok satan markalardan biri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Note serisi için beklenen adımlar atılmaya…

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu
İnternet
12 views
İnternet
12 views

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 22 Kasım 2017

Sosyal medya uygulamalarının kullanımlarının sınırlanması, internet sitelerinin kullanımlarının sınırlanması ve genel olarak dış ülke bağımlı olan uygulamalarının sınırlanması haberleri ile…

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı
Mobil
10 views
Mobil
10 views

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 20 Kasım 2017

Çinli akıllı telefon devlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz yıl yakaladığı yükselişi devam ettirmeye başladı. Markanın bu senede elde ettiği başarı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.