Galaxy S7 Kullanıcılarına Note 8 Müjdesi

28 Eylül 2017
34 Görünümler

Samsung, akıllı telefon modellerinde yenilemelere devam ediyor. Her sene gördüğümüz yeni akıllı telefon modelleriyle beraber amiral gemisi serilerini güncelleyen marka, son olarak Galaxy S8 akıllı telefonlarını tanıttı. Bu yıl içerisinde tanıtılan başarılı modellerden biri olarak gösterilen Galaxy S8 akıllı telefonlarından öncesi amiral gemisi olan Galaxy S7 ise tüm amiral gemisi modelleri içerisinde farklı bir yere sahip olmuştu.

Öyle ki Note 7 modelinden sonra yeni akıllı telefonlar gelene kadar Galaxy S7 modeli amiral gemisi modeli olarak görevi üstlenmiş ve yenilenen yazılımlarıyla bir hayli satış elde etmişti. Eski modellerine desteğine devam eden Samsung ise Galaxy S7 serisini tercih edenler için bir sürpriz haberi daha verdi.

Galaxy S7 İçin Note 8 Arayüzü Geliyor

Elde edilen bilgilere göre S7 ve S7 Edge modelinde yer alan arayüz kısmında değişikliklere gidilecek. Samsung’un Grace UX adı ile bilinen arayüz sisteminin değişeceği bilgisi gelmiş durumda. Fakat asıl ilgi uyandıran konu arayüzün değişmesi değil. Asıl merak edilen konu arayüzün nasıl değişeceği. Öyle ki Samsung yeni arayüzünü Experience olarak belirledi. Yani Note 8 serilerinde kullanılan yeni arayüz sistemi Galaxy S7 akıllı telefon serisine gelecek.

Galaxy S7 Experience

Yeni arayüzün ayrıca zenginleştirileceğini de söylemek gerekiyor. Oldukça zenginleştirileceği belirtilen yeni Experience arayüzünün çok daha ilgi çekeceğini görüyoruz. Şimdilik yeni arayüzün görselleri paylaşılmadı. Fakat bu güncellemenin Android Oreo sürümüyle beraber geleceği ortaya çıktı. Android Oreo güncellemesinin yayınlanmasının ardından S7 modelleri için arayüzün kullanıma girdiğini görmek mümkün olacak.

Başka bir değişiklik yapılacak mı? Mevcut arayüz sistemlerinin değişimi nasıl olacak? Note 8 modelinin birebir sistemini mi göreceğiz? Şu an bu soruların cevaplarını merakla bekliyoruz. Yeni serinin güncellemesi yayınlandığı zaman detaylı incelemeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.