Galaxy S7 Kullanıcılarına Note 8 Müjdesi

Samsung, akıllı telefon modellerinde yenilemelere devam ediyor. Her sene gördüğümüz yeni akıllı telefon modelleriyle beraber amiral gemisi serilerini güncelleyen marka, son olarak Galaxy S8 akıllı telefonlarını tanıttı. Bu yıl içerisinde tanıtılan başarılı modellerden biri olarak gösterilen Galaxy S8 akıllı telefonlarından öncesi amiral gemisi olan Galaxy S7 ise tüm amiral gemisi modelleri içerisinde farklı bir yere sahip olmuştu.

Öyle ki Note 7 modelinden sonra yeni akıllı telefonlar gelene kadar Galaxy S7 modeli amiral gemisi modeli olarak görevi üstlenmiş ve yenilenen yazılımlarıyla bir hayli satış elde etmişti. Eski modellerine desteğine devam eden Samsung ise Galaxy S7 serisini tercih edenler için bir sürpriz haberi daha verdi.

Galaxy S7 İçin Note 8 Arayüzü Geliyor

Elde edilen bilgilere göre S7 ve S7 Edge modelinde yer alan arayüz kısmında değişikliklere gidilecek. Samsung’un Grace UX adı ile bilinen arayüz sisteminin değişeceği bilgisi gelmiş durumda. Fakat asıl ilgi uyandıran konu arayüzün değişmesi değil. Asıl merak edilen konu arayüzün nasıl değişeceği. Öyle ki Samsung yeni arayüzünü Experience olarak belirledi. Yani Note 8 serilerinde kullanılan yeni arayüz sistemi Galaxy S7 akıllı telefon serisine gelecek.

Galaxy S7 Experience

Yeni arayüzün ayrıca zenginleştirileceğini de söylemek gerekiyor. Oldukça zenginleştirileceği belirtilen yeni Experience arayüzünün çok daha ilgi çekeceğini görüyoruz. Şimdilik yeni arayüzün görselleri paylaşılmadı. Fakat bu güncellemenin Android Oreo sürümüyle beraber geleceği ortaya çıktı. Android Oreo güncellemesinin yayınlanmasının ardından S7 modelleri için arayüzün kullanıma girdiğini görmek mümkün olacak.

Başka bir değişiklik yapılacak mı? Mevcut arayüz sistemlerinin değişimi nasıl olacak? Note 8 modelinin birebir sistemini mi göreceğiz? Şu an bu soruların cevaplarını merakla bekliyoruz. Yeni serinin güncellemesi yayınlandığı zaman detaylı incelemeleri sitemizde bulabilirsiniz.

You may be interested

PlayStation 4 5.0 Güncellemesi Yayına Girdi
Oyun
9 views
Oyun
9 views

PlayStation 4 5.0 Güncellemesi Yayına Girdi

Ibrahim Kizilirmak - 3 Ekim 2017

Oyun konsolları için geçtiğimiz günlerde önemli bir haber yayınlanmıştı. Sony’nin oyun konsolları için yapılan haberde konsolların korsana yenik düştüğü belirtilmişti.…

Android Sürümleri Kullanım Oranları Güncellendi
Mobil
16 views
Mobil
16 views

Android Sürümleri Kullanım Oranları Güncellendi

Ibrahim Kizilirmak - 3 Ekim 2017

Akıllı telefonların en çok kullanılan işletim sistemi unvanını elinde bulunduran Android işletim sistemi, sürekli bir yükseliş içerisinde. Aslında iOS işletim…

WhatsApp Emoji Haberiyle Sevindirdi
Uygulamalar
9 views
Uygulamalar
9 views

WhatsApp Emoji Haberiyle Sevindirdi

Ibrahim Kizilirmak - 3 Ekim 2017

Artık sosyal medyada en çok kullanılan nesneler olarak dikkat çeken emojiler, değişen sistemlerle beraber farklılaşmaya başladı. Bu noktada en büyük…

Leave a Comment

Your email address will not be published.