Galaxy Note 8 Enterprise Edition Özel Versiyonu Satışa Çıktı

Samsung’un en başarılı akıllı telefon modeli olarak gösterilen Note 8, ilk satış rakamlarında da yüksek fiyatlarına rağmen markanın yüzünü güldürmeyi başardı. Genel performans konusunda oldukça başarılı olan telefonların, ayrıca teknik donanım kısmında da oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Gerek kamera kısmında yapılan iyileştirmelerle gündeme gelen telefonlar, gerekse de teknik sistem özellikleri konusunda oluşturduğu yapı ile bir hayli beğeni toplamayı başardı. Uzun süre amiral gemisi modelleri içerisinde yerini alacak olan akıllı telefonların şimdi ise yeni bir versiyonu ortaya çıktı. Note 8 Enterprise Edition adı ile gelecek olan yeni akıllı telefonların özellikleri ise çok fazla değişiklik göstermeyecek.

Note 8 Enterprise Edition Neleri Değiştiriyor?

Yeni modelde tasarım değişikliği ya da sistem değişikliği beklemeyin. Yani hem tasarım aynı kalacak hem de telefonların teknik donanımları değişmeyecek. Peki, ne değişecek? Sorunun cevabı oldukça basit. Değişen kısımda yazılım kısmı olacak. Kullanıcılar yazılım bölümünde yenilenmiş bir telefonlar karşı karşıya kalmaları sağlanacak.

Bu değişimin ise firmalar için yapılacağı belirtiliyor. Yani telefonların firmalara özel versiyonu olarak yayınlanacak olan Note 8 Enterprise Edition, güvenlik kısmında farklı bir kullanım sunacak.

Note 8 Enterprise Edition

Telefonların yazılım desteği geliştirilecek. OTA güncellemelerinin desteği de artırılacak. Genel destek 2 yıldan 3 yıla çıkarılacak. Bu süreçte Android güncellemelerinin yanı sıra önemli güvenlik güncellemelerinin de düzenli olarak yayınlandığını göreceğiz.

Kısacası Note 8 Enterprise Edition sürümü güvenlik konusunda sürekli yazılım desteği alan bir model olarak karşımıza çıkacak ve bu yönü ile ana modelin çok daha üstünde bir telefon ile karşı karşıya kalmış olacağız. Yeni modelin fiyat farkının ne boyutta olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda da daha sonra açıklamalar gelmesini bekliyoruz.

You may be interested

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı
Mobil
11 views
Mobil
11 views

Xiaomi Redmi Note 5 Sonunda Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 23 Kasım 2017

Akıllı telefon modelleri içerisinde, en çok satan markalardan biri olarak karşımıza çıkan Xiaomi Redmi Note serisi için beklenen adımlar atılmaya…

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu
İnternet
12 views
İnternet
12 views

Çin’de Skype Engeli Gündem Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 22 Kasım 2017

Sosyal medya uygulamalarının kullanımlarının sınırlanması, internet sitelerinin kullanımlarının sınırlanması ve genel olarak dış ülke bağımlı olan uygulamalarının sınırlanması haberleri ile…

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı
Mobil
10 views
Mobil
10 views

Huawei Mate 10 Lite Ülkemizde Satışa Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 20 Kasım 2017

Çinli akıllı telefon devlerinden biri olan Huawei, geçtiğimiz yıl yakaladığı yükselişi devam ettirmeye başladı. Markanın bu senede elde ettiği başarı…

Leave a Comment

Your email address will not be published.