Galaxy Note 8 Enterprise Edition Özel Versiyonu Satışa Çıktı

Samsung’un en başarılı akıllı telefon modeli olarak gösterilen Note 8, ilk satış rakamlarında da yüksek fiyatlarına rağmen markanın yüzünü güldürmeyi başardı. Genel performans konusunda oldukça başarılı olan telefonların, ayrıca teknik donanım kısmında da oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Gerek kamera kısmında yapılan iyileştirmelerle gündeme gelen telefonlar, gerekse de teknik sistem özellikleri konusunda oluşturduğu yapı ile bir hayli beğeni toplamayı başardı. Uzun süre amiral gemisi modelleri içerisinde yerini alacak olan akıllı telefonların şimdi ise yeni bir versiyonu ortaya çıktı. Note 8 Enterprise Edition adı ile gelecek olan yeni akıllı telefonların özellikleri ise çok fazla değişiklik göstermeyecek.

Note 8 Enterprise Edition Neleri Değiştiriyor?

Yeni modelde tasarım değişikliği ya da sistem değişikliği beklemeyin. Yani hem tasarım aynı kalacak hem de telefonların teknik donanımları değişmeyecek. Peki, ne değişecek? Sorunun cevabı oldukça basit. Değişen kısımda yazılım kısmı olacak. Kullanıcılar yazılım bölümünde yenilenmiş bir telefonlar karşı karşıya kalmaları sağlanacak.

Bu değişimin ise firmalar için yapılacağı belirtiliyor. Yani telefonların firmalara özel versiyonu olarak yayınlanacak olan Note 8 Enterprise Edition, güvenlik kısmında farklı bir kullanım sunacak.

Note 8 Enterprise Edition

Telefonların yazılım desteği geliştirilecek. OTA güncellemelerinin desteği de artırılacak. Genel destek 2 yıldan 3 yıla çıkarılacak. Bu süreçte Android güncellemelerinin yanı sıra önemli güvenlik güncellemelerinin de düzenli olarak yayınlandığını göreceğiz.

Kısacası Note 8 Enterprise Edition sürümü güvenlik konusunda sürekli yazılım desteği alan bir model olarak karşımıza çıkacak ve bu yönü ile ana modelin çok daha üstünde bir telefon ile karşı karşıya kalmış olacağız. Yeni modelin fiyat farkının ne boyutta olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda da daha sonra açıklamalar gelmesini bekliyoruz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.