Galaxy Note 8 Enterprise Edition Özel Versiyonu Satışa Çıktı

Samsung’un en başarılı akıllı telefon modeli olarak gösterilen Note 8, ilk satış rakamlarında da yüksek fiyatlarına rağmen markanın yüzünü güldürmeyi başardı. Genel performans konusunda oldukça başarılı olan telefonların, ayrıca teknik donanım kısmında da oldukça başarılı olduğunu görüyoruz. Gerek kamera kısmında yapılan iyileştirmelerle gündeme gelen telefonlar, gerekse de teknik sistem özellikleri konusunda oluşturduğu yapı ile bir hayli beğeni toplamayı başardı. Uzun süre amiral gemisi modelleri içerisinde yerini alacak olan akıllı telefonların şimdi ise yeni bir versiyonu ortaya çıktı. Note 8 Enterprise Edition adı ile gelecek olan yeni akıllı telefonların özellikleri ise çok fazla değişiklik göstermeyecek.

Note 8 Enterprise Edition Neleri Değiştiriyor?

Yeni modelde tasarım değişikliği ya da sistem değişikliği beklemeyin. Yani hem tasarım aynı kalacak hem de telefonların teknik donanımları değişmeyecek. Peki, ne değişecek? Sorunun cevabı oldukça basit. Değişen kısımda yazılım kısmı olacak. Kullanıcılar yazılım bölümünde yenilenmiş bir telefonlar karşı karşıya kalmaları sağlanacak.

Bu değişimin ise firmalar için yapılacağı belirtiliyor. Yani telefonların firmalara özel versiyonu olarak yayınlanacak olan Note 8 Enterprise Edition, güvenlik kısmında farklı bir kullanım sunacak.

Note 8 Enterprise Edition

Telefonların yazılım desteği geliştirilecek. OTA güncellemelerinin desteği de artırılacak. Genel destek 2 yıldan 3 yıla çıkarılacak. Bu süreçte Android güncellemelerinin yanı sıra önemli güvenlik güncellemelerinin de düzenli olarak yayınlandığını göreceğiz.

Kısacası Note 8 Enterprise Edition sürümü güvenlik konusunda sürekli yazılım desteği alan bir model olarak karşımıza çıkacak ve bu yönü ile ana modelin çok daha üstünde bir telefon ile karşı karşıya kalmış olacağız. Yeni modelin fiyat farkının ne boyutta olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda da daha sonra açıklamalar gelmesini bekliyoruz.

You may be interested

Galaxy X Modeline Ulaşmak Kolay Olmayacak
Mobil
2 views
Mobil
2 views

Galaxy X Modeline Ulaşmak Kolay Olmayacak

Ibrahim Kizilirmak - 6 Ekim 2017

Samsung, akıllı telefonlarında önemli değişiklikler kullanmaya başladı. İlk olarak sonsuz ekran teknolojilerinin denenmesi, hemen sonrasında ise çift kameraya geçilmesi akıllı…

Huawei Honor 9i Özellikleri Ortaya Çıktı
Mobil
2 views
Mobil
2 views

Huawei Honor 9i Özellikleri Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 6 Ekim 2017

Akıllı telefonlarını hızlı bir şekilde güncellemeye devam eden Huawei, Mate 10 hazırlıklarını da hızlandırmış durumda. Yeni telefonların sahip olacağı özellikler…

Son Çeyrek İnternet Tarayıcısı Kullanım Oranları Açıklandı
İnternet
2 views
İnternet
2 views

Son Çeyrek İnternet Tarayıcısı Kullanım Oranları Açıklandı

Ibrahim Kizilirmak - 6 Ekim 2017

İnternet giderek yaygınlaşıyor ve kullanım alanları da giderek artış gösteriyor. Hal böyle olunca en çok önem verilen teknolojilerin başında internet…

Leave a Comment

Your email address will not be published.