Galaxy J7 Prime Android Nougat Yayını Başladı

Android Oreo işletim sisteminin final sürümü yayınlandı. Yeni Android sürümünün yayınlanmasının ardından akıllı telefonların Android Oreo güncellemelerini ne zaman alacağı konusu tartışılmaya başlandı. Güncelleme takvimleri hakkında da markaların bir bir yayınlar yapmaya başladığını gördük. Akıllı telefonların Android Oreo güncellemeleri için yayınladıkları güncelleme takvimleri bir yana Android Nougat güncellemeleri konusunda da çalışmalar devam ediyor. Nougat güncellemelerine geçişe devam eden markalardan birisi de Samsung oldu. Son olarak Galaxy J7 Prime akıllı telefonları için yeni güncelleme duyuruldu. Şu an için yayında olan Galaxy J7 Prime güncellemesinin detaylarından söz edelim.

Galaxy J7 Prime Android Nougat Güncelleme

Yeni güncellemenin getirdiği yenilikler saymakla bitmez. Aslında Android Nougat güncellemesi alan tüm cihaz sahiplerinin bildiği gibi yeni güncelleme, Android sistemlerini baştan sona değiştirmekte. Yeni güncellemenin sunduğu özellikler içerisinde Android Nougat dışında da olan değişimler var. Bunlardan birisi de yeni arayüz.

Samsung güncelleme sonrasında yeni arayüzünü Galaxy J7 Prime akıllı telefonlarına da getirdiğini açıkladı. Yeni akıllı telefonlara da geldiği açıklanan yeni arayüzle beraber Android Nougat güncellemeleri de tam olarak telefona ayak uydurmuş oldu. Arayüz sisteminde yapılan iyileştirmler bir yana yeni güncellemenin getirdiği en büyük artı, kamera menüsü güncellemeler ve çoklupencee desteği oldu.

Galaxy J7 Prime

Samsung yorumuyla beraber sunulan bu özellikler Android Nougat güncellemesinde daha öncede gündeme gelmiş olan konular arasında. Fakat Samsung’un kendi özelleştirmeleriyle beraber bu değişimleri daha başarılı bir şekilde sunduğunu da eski güncellemelerden biliyoruz.

1143 MB boyuta sahip olan güncellemenin, bölge bölge indirilmeye açıldığını da ekleyelim. Galaxy J7 Prime kullanıcılarının güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmesi gerekiyor. Öyle ki güncellemenin bir anda yayınlandığını göremeyeceğiz. Muhtemelen güncellemenin ülkemizde yayına girmesi için birkaç hafta daha beklemek gerekecek. Bu sürenin çok uzun olmayacağından da söz ediliyor.

You may be interested

iPhone 8 Touch ID İçin İlginç Bilgiler Ortaya Çıktı
Mobil
3 views
Mobil
3 views

iPhone 8 Touch ID İçin İlginç Bilgiler Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 8 Eylül 2017

iPhone 8 akıllı telefonlarında kullanılan teknolojileri bir bir öğrenmeye devam ediyoruz. Yeni seri akıllı telefonların tasarımsal olarak değişikliklere gideceği ve…

Game of Thrones 7.Sezon İzleme Verileri İçin Şok Gerçek
İnternet
9 views
İnternet
9 views

Game of Thrones 7.Sezon İzleme Verileri İçin Şok Gerçek

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Çok uzun bir bekleyişin ardından bu sene yayınlanan Game of Thrones 7.Sezon dizi film dünyasında yıldırım gibi düştü. Dizinin senaryo…

The Walking Dead Season 1 Oyunu Ücretsiz Oldu
Oyun
14 views
Oyun
14 views

The Walking Dead Season 1 Oyunu Ücretsiz Oldu

Ibrahim Kizilirmak - 7 Eylül 2017

Yaz dönemi bitmiş olmasına rağmen, dev firmalardan oyun haberleri gelmeye devam ediyor. İlk olarak E3 2017 fuarında paylaşılan yeni oyunlar,…

Leave a Comment

Your email address will not be published.