Galaxy J7 Prime Android Nougat Yayını Başladı

Android Oreo işletim sisteminin final sürümü yayınlandı. Yeni Android sürümünün yayınlanmasının ardından akıllı telefonların Android Oreo güncellemelerini ne zaman alacağı konusu tartışılmaya başlandı. Güncelleme takvimleri hakkında da markaların bir bir yayınlar yapmaya başladığını gördük. Akıllı telefonların Android Oreo güncellemeleri için yayınladıkları güncelleme takvimleri bir yana Android Nougat güncellemeleri konusunda da çalışmalar devam ediyor. Nougat güncellemelerine geçişe devam eden markalardan birisi de Samsung oldu. Son olarak Galaxy J7 Prime akıllı telefonları için yeni güncelleme duyuruldu. Şu an için yayında olan Galaxy J7 Prime güncellemesinin detaylarından söz edelim.

Galaxy J7 Prime Android Nougat Güncelleme

Yeni güncellemenin getirdiği yenilikler saymakla bitmez. Aslında Android Nougat güncellemesi alan tüm cihaz sahiplerinin bildiği gibi yeni güncelleme, Android sistemlerini baştan sona değiştirmekte. Yeni güncellemenin sunduğu özellikler içerisinde Android Nougat dışında da olan değişimler var. Bunlardan birisi de yeni arayüz.

Samsung güncelleme sonrasında yeni arayüzünü Galaxy J7 Prime akıllı telefonlarına da getirdiğini açıkladı. Yeni akıllı telefonlara da geldiği açıklanan yeni arayüzle beraber Android Nougat güncellemeleri de tam olarak telefona ayak uydurmuş oldu. Arayüz sisteminde yapılan iyileştirmler bir yana yeni güncellemenin getirdiği en büyük artı, kamera menüsü güncellemeler ve çoklupencee desteği oldu.

Galaxy J7 Prime

Samsung yorumuyla beraber sunulan bu özellikler Android Nougat güncellemesinde daha öncede gündeme gelmiş olan konular arasında. Fakat Samsung’un kendi özelleştirmeleriyle beraber bu değişimleri daha başarılı bir şekilde sunduğunu da eski güncellemelerden biliyoruz.

1143 MB boyuta sahip olan güncellemenin, bölge bölge indirilmeye açıldığını da ekleyelim. Galaxy J7 Prime kullanıcılarının güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmesi gerekiyor. Öyle ki güncellemenin bir anda yayınlandığını göremeyeceğiz. Muhtemelen güncellemenin ülkemizde yayına girmesi için birkaç hafta daha beklemek gerekecek. Bu sürenin çok uzun olmayacağından da söz ediliyor.

You may be interested

Tesla Roadster Rekorları Silip Süpürdü
Otomotiv
2 views
Otomotiv
2 views

Tesla Roadster Rekorları Silip Süpürdü

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Araç teknolojileri konusunda en başarılı firmalardan biri olarak anılmaya başlayan Tesla, çok kısa bir dönem içerisinde bu alanda liderliğe bile…

Galaxy C7 İçin Nougat Dönemi Başladı
Mobil
12 views
Mobil
12 views

Galaxy C7 İçin Nougat Dönemi Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 17 Kasım 2017

Android sürüm güncellemeleri genel olarak çok yavaş ilerlemekte. Markalar güncellemeler için modellerini hazırlamayı bir türlü başaramıyor. Telefon modellerine göre bile…

Samsung Isı Borusu Sistemine Son Vermiyor
Mobil
9 views
Mobil
9 views

Samsung Isı Borusu Sistemine Son Vermiyor

Ibrahim Kizilirmak - 17 Kasım 2017

Başta amiral gemisi akıllı telefonları olmak üzere son dönemde akıllı telefon teknolojilerinde önemli değişiklikler göze çarpmaya başladı. Telefonlarda yer alan…

Leave a Comment

Your email address will not be published.