Galaxy J7 Prime Android Nougat Yayını Başladı

Android Oreo işletim sisteminin final sürümü yayınlandı. Yeni Android sürümünün yayınlanmasının ardından akıllı telefonların Android Oreo güncellemelerini ne zaman alacağı konusu tartışılmaya başlandı. Güncelleme takvimleri hakkında da markaların bir bir yayınlar yapmaya başladığını gördük. Akıllı telefonların Android Oreo güncellemeleri için yayınladıkları güncelleme takvimleri bir yana Android Nougat güncellemeleri konusunda da çalışmalar devam ediyor. Nougat güncellemelerine geçişe devam eden markalardan birisi de Samsung oldu. Son olarak Galaxy J7 Prime akıllı telefonları için yeni güncelleme duyuruldu. Şu an için yayında olan Galaxy J7 Prime güncellemesinin detaylarından söz edelim.

Galaxy J7 Prime Android Nougat Güncelleme

Yeni güncellemenin getirdiği yenilikler saymakla bitmez. Aslında Android Nougat güncellemesi alan tüm cihaz sahiplerinin bildiği gibi yeni güncelleme, Android sistemlerini baştan sona değiştirmekte. Yeni güncellemenin sunduğu özellikler içerisinde Android Nougat dışında da olan değişimler var. Bunlardan birisi de yeni arayüz.

Samsung güncelleme sonrasında yeni arayüzünü Galaxy J7 Prime akıllı telefonlarına da getirdiğini açıkladı. Yeni akıllı telefonlara da geldiği açıklanan yeni arayüzle beraber Android Nougat güncellemeleri de tam olarak telefona ayak uydurmuş oldu. Arayüz sisteminde yapılan iyileştirmler bir yana yeni güncellemenin getirdiği en büyük artı, kamera menüsü güncellemeler ve çoklupencee desteği oldu.

Galaxy J7 Prime

Samsung yorumuyla beraber sunulan bu özellikler Android Nougat güncellemesinde daha öncede gündeme gelmiş olan konular arasında. Fakat Samsung’un kendi özelleştirmeleriyle beraber bu değişimleri daha başarılı bir şekilde sunduğunu da eski güncellemelerden biliyoruz.

1143 MB boyuta sahip olan güncellemenin, bölge bölge indirilmeye açıldığını da ekleyelim. Galaxy J7 Prime kullanıcılarının güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmesi gerekiyor. Öyle ki güncellemenin bir anda yayınlandığını göremeyeceğiz. Muhtemelen güncellemenin ülkemizde yayına girmesi için birkaç hafta daha beklemek gerekecek. Bu sürenin çok uzun olmayacağından da söz ediliyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.