Galaxy J2 Pro 2018 Özellikleri Konusunda Yeni Bilgiler

9 Aralık 2017
20 Görünümler

Samsung’un yeni giriş seviyesi akıllı telefonlarından biri olacak olan Galaxy J2 Pro 2018 modeli için iddialar gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy J2 Pro 2018 akıllı telefonlarının performans testlerinden sonra bazı bilgilerin paylaşıldığını görmüş ve telefonların ilk özellik detayları paylaşılmıştı.

Samsung tarafından bu konuda herhangi bir doğrulama yapılmamış ve yeni telefonların özelliklerinin neler olacağı konusundaki meraklı bekleyiş devam etmişti. Şimdi ise Galaxy J2 Pro 2018 modelleri için yeni bazı bilgiler paylaşıldı. Bu kez telefonların kullanım kılavuzlarına ait olduğu belirtilen yeni görseller yayınlandı. Bu görseller ise yeni model hakkında önemli detayları ortaya çıkarmış oldu.

Galaxy J2 Pro 2018 İçin Son Bilgiler

Yeni seri orta segmente geçiş akıllı telefonlarından biri olacak olan Galaxy J2 Pro 2018 modelinin, görsellere göre tasarımı klasik Samsung tasarımı olacak. Bu görsellere göre çerçeveli bir akıllı telefon modeli göreceğiz ve ön kısımda da home butonu yer alacak. Telefonların arka kısımlarına geçtiğimiz zaman ise tek kamera kullanımı ve ortalanmış kameranın kullanılacağı görülüyor. Standart Samsung tasarımının dışında teknik özellikler kısmında ise Snapdragon 425 işlemcilerinin yer alacağı belirtiliyor. Giriş seviyesi akıllı telefonların içerisinde yer alan işlemci modelinin hız olarak ise 1.4 GHz değerlerini yakalayacağı görülüyor.

Galaxy J2 Pro 2018

İddialarda yer alan RAM bellek miktarı da 2 GB olan telefonların, 16 GB depolama alanına sahip olması olası gibi gözüküyor. Arka kamerasında 8 ve ön kamerasında da 5 MP gibi standart değerler sunacak olan telefonun ne zaman tanıtılacağı konusunda bilgiler görülmedi.

Fakat yeni modelin kılavuzlarının da paylaşılmasının ardından tanıtımın çok fazla gecikmeyeceği görüşü ortaya çıkıyor. Tanıtımdan sonra merakla beklenen yeni modelin detayları kesinleşecektir ancak şu an için verilen bilgileri değerlendirdiğimiz zaman, yine giriş seviyesi için standartlaşan bir telefon modeli ile karşı karşıya kalmış olacağız. Samsung bu konuda seriyi devam ettirecek gibi gözüküyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.