FIFA Ultimate Team İçin İlginç Gelişmeler Yaşanıyor

25 Kasım 2017
14 Görünümler

EA Games’in futbol oyunları kategorisinde zirveye oturmasını sağlayan yapımlardan biri olan FIFA serisi, artık hemen hemen her sene gelen oyunlardan biri olmayı başardı. Her sene yeni bir oyunla sektördeki yerini alan yapımın, bundan sonraki süreçte 2019, 2020 olarak devam edeceğine de kesin gözü ile bakılıyor. Bunların dışında bu sene de başarılı bir yapım olan FIFA 18 ile yoluna devam eden seri, şimdilerde ise bambaşka bir haber ile gündemde. Öyle ki bu kez tüm serinin yapısını etkileyecek bir karar gündemde. İddialara göre FIFA Ultimate Team paketleri için bir değişiklik yapılacak.

FIFA Ultimate Team Paketleri Kalkabilir

Oyunda kullanıcıların kendi takımlarını kurduğu bölüm olan FIFA Ultimate Team, online platform desteğiyle beraber serinin en çok konuşulan bölümlerinden biri olmayı başarıyor. Genel yapısı gereği oyuncularınızı geliştirdiğini ve tam anlamıyla bir takım kurmaya çalıştığınız bölümde en çok kullanılan ögelerden birisi de paketler.

Oluşturduğunuz futbol kulübü için yeni oyuncular, top, forma modelleri gibi birçok ögenin bulunduğu paketler, kullanıcılarında en çok tercih ettiği ögeler olarak biliniyor. Öyle ki FIFA Ultimate Team bölümünde hızlı gelişmek için bu paketlere ihtiyaç duyuyorsunuz. İşte gelen son iddialarda bu konu ile ilgili. İlk olarak Belçika’da resmi olarak konuşulan konuya göre oyunun içerisinde yer alan bu paketlerin kaldırılması istenecek.

FIFA Ultimate Team

Belçikalı yetkililer, bu paketlerin kumara yöneltme yaptığını ve kendi kendine bir piyasa oluştuğunu belirterek, FIFA Ultimate Team paketleri için yeni bir düzenleme yapmaya hazırlanıyor. Paketlerin içerikleri ve EA Games’e bu konuda nasıl bir başvuru yapıldığı bilinmiyor. Fakat kesin olan bir konu var, bu sadece Belçika’da gündem olmuş bir konu değil.

Daha önce, özellikle çocuklar için kumara yöneltme yaptığı için bu durum birçok ülkede gündeme gelmişti. Ardı ardına tepkilerin gelmesi sonrasında EA Games’in konu hakkında bir değişikliğe gitmesinin de gündeme geldiğini ekleyelim. Kararın nasıl sonuçlanacağı merak konusu.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.