FIFA 2018 Oyununda İndirme Sorunu Ortaya Çıktı

29 Eylül 2017
35 Görünümler

EA Games’in en iyi yapımlarından biri olan FIFA serisi, her geçen yıl bir daha geliştirilmiş bir sistemle karşımıza çıkmaya başladı. En son geçtiğimiz yıl yenilenmiş oyun motorları ve yenilenmiş dinamikleriyle oyun yapısını değiştiren FIFA, bu sene de FIFA 2018 oyunuyla yoluna devam ediyor. Daha iyi bir hikaye moduna sahip olan oyunun, aynı zamanda oynanış dinamiklerinin de geliştirildiğini görüyoruz.

Çok daha başarılı bir oyun yapısıyla karşımıza çıkan oyunun, beklenen çıkışının gerçekleştiğini de belirtelim. Herkese açık beta sürümünden hemen sonra beklenen çıkış tarihinde 29 Eylül’de çıkışta gerçekleşmiş oldu. Hem ön siparişte oyunu alan kullanıcılar oyuna erişebildi hem de doğrudan satışlar başladı.

FIFA 2018 İndirilmiyor

Oyunun yeni sürümünün yayına açılması ve satışa çıkışın hemen ardından Origin key dağıtımlarının da başlamasına rağmen, yeni oyunda ciddi bir sorun olduğu ortaya çıktı. FIFA 2018 sorununa göre kullanıcıların şifre ile etkinleştirme yapsa bile oyunun indirme linkine ulaşamadıkları görülüyor. FIFA 2018 indirme linkinin görünmemesi, oyunun aktifleştirilmiş olmasına rağmen indirme dosyalarının açılmaması sorunu ise birçok kullanıcıyı mağdur etti. Sorun gerçekten genel bir sorun mu derken EA Games tarafından da bir açıklama geldi.

FIFA 2018

FIFA 2018 oyunu için yapılan açıklamada sorun kabul edildi. Sorunu yaşayan kullanıcıların neden böyle bir sıkıntı ile karşı karşıya oldukları konusunda ise net bir açıklama yapılmadı. Sadece sorun kabul edildi ve çözüm için çalışmaların başladığı açıklandı. Sorunun ne zaman kesin olarak çözüme ulaştırılacağı konusunda da bir bilgi yok.

Fakat 3.parti firmalardan, Origin dışında alanlardan oyunu almayı tercih eden kullanıcıların daha çok sorunla karşılaştığı ve bazı kullanıcıların bu şekilde oyunu indirmeleri için Ekim ayını beklemeleri gerektiği de belirtiliyor. EA Games sorunun hemen çözülmesi için elini çabuk tuttuğunu açıklasa da gelişmelerin nasıl sonuçlanacağını göreceğiz. Şimdilik oyunun indirme sorunu bazı bölgeler için devam etmekte. Buna karşın oyunu sorunsuz olarak indiren kullanıcılarda var.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.