Fallout 1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

En iyi grafiklere sahip olan oyunlardan biri olarak tanıtılan ve en kapsamlı oyun haritalarından birini oyunculara sunan Fallout 4, geçtiğimiz senenin en çok konuşulan yapımlarından biri olmuştu. Uzun süre sessiz kalan yapımın yeni oyunu olarak satışa çıkarılan yapımın, Steam üzerinden çok satan oyunlar arasında da yer aldığını görmüştük. Yapımın çok daha başarılı bir oyun olarak sunduğu yeni serinin bir hayli ilgi çekmesi bir yana, ana yapının değiştiğini de söylemek gerekiyor. İlgi tamamen Fallout 4 oyununa yönelmişken, serinin hayranları için sürpriz bir haber geldi.

Fallout 1 Ne Kadar Süre Ücretsiz?

Serinin başlangıç oyunu olarak karşımıza çıkan ve 1997 senesinde piyasaya çıkan Fallout 1 oyunu için gelen sürpriz haberle beraber ilk yapımın ücretsiz olduğu açıklandı. Doğrudan Steam sayfası üzerinden yapılan paylaşımla beraber ortaya çıkan haber, oyunun tamamen ücretsiz erişimde olduğunu ortaya çıkardı.

Sadece 24 saatlik bir süre için ücretsiz olarak sunulacağı açıklanan Fallout 1 oyununun, bölge sınırlamasız olarak yayınlandığını da ekleyelim. 1997 yılında yayınlanmış olmasına rağmen sunduğu yapı sayesinden hala ilgi çeken oyunlardan biri olarak öne çıkan Fallout 1, 24 saatlik süre boyunca kütüphanelerine oyunu ekleyen kullanıcılar için bundan sonra ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Fallout 1

Yani oyunu kütüphaneye ekledikten sonra bir daha ücret ödemenize gerek yok. Ömür boyu oyuna ücretsiz olarak erişim sağlamanıza olanak verecek olan oyunun 24 saat sonra yeniden ücretsiz hale geldiğini göreceğiz. Bunun yanı sıra eğer istenen ilgi elde edilecek olursak yapımın ikinci ve üçüncü oyunları içinde kampanya haberlerinin gelebileceği belirtiliyor.

Ayrıca son oyun olan Fallout 4 serisi içinde kısa süre sonra bir indirim haberinin gündeme gelebileceği gündemde. Fakat yeni oyun ne kadar indirime girer? Ne kadar süreli olarak geçerli olan bir indirim söz konusu olacak? Açıklanmış değil. Steam üzerinde yapılacak olan kampanyaların önümüzdeki ay içerisinde duyurulması beklenmiyor. Fallout 4 içinde bu indirimlerin geçerli olacağınız göreceğiz.

Oyunun Steam sayfasına gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.