Fallout 1 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

En iyi grafiklere sahip olan oyunlardan biri olarak tanıtılan ve en kapsamlı oyun haritalarından birini oyunculara sunan Fallout 4, geçtiğimiz senenin en çok konuşulan yapımlarından biri olmuştu. Uzun süre sessiz kalan yapımın yeni oyunu olarak satışa çıkarılan yapımın, Steam üzerinden çok satan oyunlar arasında da yer aldığını görmüştük. Yapımın çok daha başarılı bir oyun olarak sunduğu yeni serinin bir hayli ilgi çekmesi bir yana, ana yapının değiştiğini de söylemek gerekiyor. İlgi tamamen Fallout 4 oyununa yönelmişken, serinin hayranları için sürpriz bir haber geldi.

Fallout 1 Ne Kadar Süre Ücretsiz?

Serinin başlangıç oyunu olarak karşımıza çıkan ve 1997 senesinde piyasaya çıkan Fallout 1 oyunu için gelen sürpriz haberle beraber ilk yapımın ücretsiz olduğu açıklandı. Doğrudan Steam sayfası üzerinden yapılan paylaşımla beraber ortaya çıkan haber, oyunun tamamen ücretsiz erişimde olduğunu ortaya çıkardı.

Sadece 24 saatlik bir süre için ücretsiz olarak sunulacağı açıklanan Fallout 1 oyununun, bölge sınırlamasız olarak yayınlandığını da ekleyelim. 1997 yılında yayınlanmış olmasına rağmen sunduğu yapı sayesinden hala ilgi çeken oyunlardan biri olarak öne çıkan Fallout 1, 24 saatlik süre boyunca kütüphanelerine oyunu ekleyen kullanıcılar için bundan sonra ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Fallout 1

Yani oyunu kütüphaneye ekledikten sonra bir daha ücret ödemenize gerek yok. Ömür boyu oyuna ücretsiz olarak erişim sağlamanıza olanak verecek olan oyunun 24 saat sonra yeniden ücretsiz hale geldiğini göreceğiz. Bunun yanı sıra eğer istenen ilgi elde edilecek olursak yapımın ikinci ve üçüncü oyunları içinde kampanya haberlerinin gelebileceği belirtiliyor.

Ayrıca son oyun olan Fallout 4 serisi içinde kısa süre sonra bir indirim haberinin gündeme gelebileceği gündemde. Fakat yeni oyun ne kadar indirime girer? Ne kadar süreli olarak geçerli olan bir indirim söz konusu olacak? Açıklanmış değil. Steam üzerinde yapılacak olan kampanyaların önümüzdeki ay içerisinde duyurulması beklenmiyor. Fallout 4 içinde bu indirimlerin geçerli olacağınız göreceğiz.

Oyunun Steam sayfasına gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

You may be interested

PlayStation 4 5.0 Güncellemesi Yayına Girdi
Oyun
9 views
Oyun
9 views

PlayStation 4 5.0 Güncellemesi Yayına Girdi

Ibrahim Kizilirmak - 3 Ekim 2017

Oyun konsolları için geçtiğimiz günlerde önemli bir haber yayınlanmıştı. Sony’nin oyun konsolları için yapılan haberde konsolların korsana yenik düştüğü belirtilmişti.…

Android Sürümleri Kullanım Oranları Güncellendi
Mobil
16 views
Mobil
16 views

Android Sürümleri Kullanım Oranları Güncellendi

Ibrahim Kizilirmak - 3 Ekim 2017

Akıllı telefonların en çok kullanılan işletim sistemi unvanını elinde bulunduran Android işletim sistemi, sürekli bir yükseliş içerisinde. Aslında iOS işletim…

WhatsApp Emoji Haberiyle Sevindirdi
Uygulamalar
9 views
Uygulamalar
9 views

WhatsApp Emoji Haberiyle Sevindirdi

Ibrahim Kizilirmak - 3 Ekim 2017

Artık sosyal medyada en çok kullanılan nesneler olarak dikkat çeken emojiler, değişen sistemlerle beraber farklılaşmaya başladı. Bu noktada en büyük…

Leave a Comment

Your email address will not be published.