Dualshock 4 Modellerinde Yenileme Yapıldı

Sony, akıllı telefonlarında istediği başarıyı kazanamamış gibi gözüküyor. Buna karşılık olarak bir farklı departmanda, yani oyun departmanın da markanın rekor üstüne rekor kırmayı başardığını görüyoruz. Özellikle yeni nesil konsol serileri olarak duyurulan PS4 konsollarının, markanın bu alanda liderliği eline almasını sağladığını söyleyebiliriz. En yakın rakip Microsoft’un oyun konsollarına göre çok daha başarılı olarak yoluna devam eden markanın, son olarak açıkladığı satış rakamlarında ise 75 milyon olduğu belirtilmişti. 75 milyon satış rakamı Sony’nin kırdığı yeni bir satış rekoru olarak görüldü. Marka ise bunun şerefine Dualshock 4 modellerini yeniledi. Kontrol cihazlarının yeni modellerinin duyurusu da doğrudan Sony Blog sayfası üzerinden paylaşıldı.

Yeni Dualshock 4 Modelleri

Yeni modeller için detaylara geçmeden önce bu serilerin sistemsel hiçbir değişiklik almadığını belirtelim. Sony, Dualshock 4 modelini renkler konusunda yeniledi. Standart olarak sunulan siyah renginin yerini alacak olan renkler ise Çelik Siyah rengi ve Gece Yarısı Mavisi oldu.

Tabii ki buna bağlı olarak kontrol cihazlarının LED ışıklarının da yerini koruduğunu belirtmeden geçmeyelim. İlk olarak 2016 yılında denemesinin yapıldığı bilinen yeni renk seçeneklerinin, Dualshock 4 ile beraber gelmesi de bir hayli yüksek satış elde edileceği görüşünü ortaya çıkardı.

Dualshock 4

Henüz yeni nesil kontrol cihazlarının tüm konsol için uyumlu tasarım modelinin sunulmadığını belirtelim. Tüm bu yeni renk seçenekleriyle beraber Dualshock 4 kontrol cihazlarının fiyat etiketlerinin ise 65 dolar olduğu açıklandı. Yeni renk seçenekleri ile Dualshock 4 almak isterseniz, 65 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Ülkemizde fiyatların ne kadar olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor.

7 Mart itibariyle satışa çıkacak olan serilerin, sadece sınırlı sayıda satılacak olması, ülkemiz için satış durumunu da soru işareti olarak bırakmış durumda. Sony bunun için resmi bir açıklama yapacak olursa, sitemizden kontrol cihazlarının yeni modelleri için bilgi paylaşacağız. Özellikle ülkemiz fiyatları için açıklamalar bekliyoruz.

Ilginizi çekebilir

Samsung Galaxy A8+ Güncellemesi Kullanıcılara Sunuldu
Mobil
4 görünteleme
Mobil
4 görünteleme

Samsung Galaxy A8+ Güncellemesi Kullanıcılara Sunuldu

Ibrahim Kizilirmak - 3 Şubat 2018

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan yeni seri akıllı telefonlar Samsung Galaxy A8+ modelleri, Samsung’un orta segment için en iyi modelleri arasındaki…

Huawei P20 Üç Kamera İle Geliyor
Mobil
3 görünteleme
Mobil
3 görünteleme

Huawei P20 Üç Kamera İle Geliyor

Ibrahim Kizilirmak - 3 Şubat 2018

Akıllı telefon modelleri için beklenen günler yaklaşıyor. MWC olarak bildiğimiz etkinlikle beraber birçok yeni akıllı telefon modelinin tanıtıldığını göreceğiz. Tabii…

Zenfone 5 İçin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı
Mobil
3 görünteleme
Mobil
3 görünteleme

Zenfone 5 İçin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı

Ibrahim Kizilirmak - 3 Şubat 2018

MWC 2018 kapsamında birçok yeni akıllı telefon modeli ortaya çıkacak. Birçok markanın yeni modellerini tanıtması beklenirken, markaların sürpriz haberlerinin gelmesi…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.