BMW X2 Araçları Görülmeye Başladı

Daha çok elektrikli araçlara yöneleceği yönünde yaptığı açıklamalarla gündem olan otomobil devi BMW, bir yandan mevcut serilerini güncellemeye devam ederken bir yandan da yeni araç serileri oluşturmaya başladı. Markanın beğeni toplayacağını düşündüğümüz yeni araçlarından birisi de BMW X2 modeli olarak gösterildi. Daha önce sadece bir konsept çalışma olarak değerlendirilen ve çok hızlı bir şekilde yayılmayan araçların, konsept çalışmasının bir hayli ilgi görmesinden sonra BMW çalışmalarını hızlandırmıştı. Yapılan tüm çalışmaların ardından markanın yeni seri araçları için ilk adımlar atıldı. BMW X2 serisinin son olarak ise tamamlanmış haliyle paylaşımları yapıldı.

BMW X2 Ne Zaman Geliyor?

Yeni seri araçların, kesin olarak çıkış yapacağı açıklamasının hemen arkasından araçların görselleri paylaşıldı. Tabii ki konsept çalışmasında ortaya konulan tasarımın biraz daha değişiklik gösterdiği ve trafiğe çıkacak olan modelin tasarımının benzersiz olduğu da belirtildi. Şimdilik araçlarının son tasarımını ortaya çıkarmamak için araçlarını kamuflajlı olarak sunan otomotiv devinin, kamuflajlı araç görselleri bile beklenenden çok daha fazla ilgi çekti.

BMW X2 modelinin yayınlanan görsellerine bakacak olursak, arka kısımda sedan yapısının sunulmadığı ve alışılmış tasarımdan biraz dışarı çıkıldığı görülüyor. Tabii ki yeni modelin sistem özellikleri ve motor özellikleri şu an için açıklanmadı.

BMW X2

Bunun için BMW X2 araçlarının tanıtımını beklemek gerekiyor. Bir yandan yeni görseller paylaşılırken bir diğer yandan ise araçların ne zaman tanıtılacağı da açıklandı. Önümüzdeki ay düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarın dahilinde tanıtılacak olan BMW X2 araçlarının, muhtemelen dizel ve benzinli seçeneklerini sunulacak. Bu seride de bir süredir beklenen elektrikli araç seçeneklerinin ise bulunmayacağı düşünülüyor. Yine de markanın sürpriz yapma ihtimali olduğunu da belirtelim.

Performans ve araç içerisinde kullanılan teknolojiler konusunda ise çok fazla bir bilgimiz yok. Yine de yeni seri konsept çalışması üzerinden yorum yapacak olursak BMW X2 modelinin XDrive üzerinde yer alan birçok teknolojiyi barındırmasını bekliyoruz. Geri kalan tüm detaylar için tanıtımı merakla bekliyoruz.

You may be interested

Youtube Koyu Tema Özelliğini Mobil Platformlara Getiriyor
İnternet
5 views
İnternet
5 views

Youtube Koyu Tema Özelliğini Mobil Platformlara Getiriyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Koyu tema özelliği için adımlar atan Youtube Web sürümünde yaptığı güncelleme sonrasında, ilk defa koyu tema özelliğini kullanıma sunmuştu. Buna…

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı
Otomotiv
5 views
Otomotiv
5 views

Tesla Semi İçin Kuyruklar Oluşmaya Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Elektrikli araç teknolojileri içerisinde ilk sırada yer alan Tesla, otonom araç teknolojileri için yaptığı denemelerden sonra da başarı elde etti.…

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor
Mobil
4 views
Mobil
4 views

OnePlus Güvenlik Sorunu Büyüyor

Ibrahim Kizilirmak - 19 Kasım 2017

Uygun fiyatlı, ama yüksek özellikli akıllı telefon markası olarak ün kazanan OnePlus, bu alanda son yılların en çok konuşulan firmalarından…

Leave a Comment

Your email address will not be published.