BMW X2 Araçları Görülmeye Başladı

14 Ağustos 2017
67 Görünümler

Daha çok elektrikli araçlara yöneleceği yönünde yaptığı açıklamalarla gündem olan otomobil devi BMW, bir yandan mevcut serilerini güncellemeye devam ederken bir yandan da yeni araç serileri oluşturmaya başladı. Markanın beğeni toplayacağını düşündüğümüz yeni araçlarından birisi de BMW X2 modeli olarak gösterildi. Daha önce sadece bir konsept çalışma olarak değerlendirilen ve çok hızlı bir şekilde yayılmayan araçların, konsept çalışmasının bir hayli ilgi görmesinden sonra BMW çalışmalarını hızlandırmıştı. Yapılan tüm çalışmaların ardından markanın yeni seri araçları için ilk adımlar atıldı. BMW X2 serisinin son olarak ise tamamlanmış haliyle paylaşımları yapıldı.

BMW X2 Ne Zaman Geliyor?

Yeni seri araçların, kesin olarak çıkış yapacağı açıklamasının hemen arkasından araçların görselleri paylaşıldı. Tabii ki konsept çalışmasında ortaya konulan tasarımın biraz daha değişiklik gösterdiği ve trafiğe çıkacak olan modelin tasarımının benzersiz olduğu da belirtildi. Şimdilik araçlarının son tasarımını ortaya çıkarmamak için araçlarını kamuflajlı olarak sunan otomotiv devinin, kamuflajlı araç görselleri bile beklenenden çok daha fazla ilgi çekti.

BMW X2 modelinin yayınlanan görsellerine bakacak olursak, arka kısımda sedan yapısının sunulmadığı ve alışılmış tasarımdan biraz dışarı çıkıldığı görülüyor. Tabii ki yeni modelin sistem özellikleri ve motor özellikleri şu an için açıklanmadı.

BMW X2

Bunun için BMW X2 araçlarının tanıtımını beklemek gerekiyor. Bir yandan yeni görseller paylaşılırken bir diğer yandan ise araçların ne zaman tanıtılacağı da açıklandı. Önümüzdeki ay düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarın dahilinde tanıtılacak olan BMW X2 araçlarının, muhtemelen dizel ve benzinli seçeneklerini sunulacak. Bu seride de bir süredir beklenen elektrikli araç seçeneklerinin ise bulunmayacağı düşünülüyor. Yine de markanın sürpriz yapma ihtimali olduğunu da belirtelim.

Performans ve araç içerisinde kullanılan teknolojiler konusunda ise çok fazla bir bilgimiz yok. Yine de yeni seri konsept çalışması üzerinden yorum yapacak olursak BMW X2 modelinin XDrive üzerinde yer alan birçok teknolojiyi barındırmasını bekliyoruz. Geri kalan tüm detaylar için tanıtımı merakla bekliyoruz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.