Asus Zenfone 4 Modelleri Paket İçeriğinde Görüldü

12 Ağustos 2017
59 Görünümler

Asus, Zenfone modellerini güncelleyeceğini çok önce bir tarihte açıklamıştı. Marka tarafından yapılan açıklamada yeni Asus Zenfone 4 modellerinin piyasaya çıkmaya hazırlandığı belirtilmişti. Fakat markanın yeni modellerinde özelleştirilmiş farklı seriler sunulacağı haberleri yapılmıştı. Bu nedenle markanın yeni telefonlarının özellikleri bir türlü kesin olarak ortaya çıkmamıştı.

Hangi model hangi özelliklere sahip olacak konusunda hala tartışmalar devam ederken sonunda, tüm serilerin bir arada paylaşıldığı ortaya çıktı. Üstelik bu kez Asus’a yakın kaynaklar ya da tahminler demeden doğrudan yeni modellerin paylaşıldığını söylemek gerek. Öyle ki marka bir site üzerinden telefonların özelliklerini yanlışlıkla da olsa kendi yayınladı. Asus Zenfone 4 modellerinin paylaşılan özellikleri neler? Bakalım.

Asus Zenfone 4 Serileri Farklı Teknolojilerle Geliyor

4 farklı akıllı telefon ile piyasaya girecek olan serinin, haliyle kullanıcılara geniş bir seçim aralığı sunacağı düşünülüyor. Yanlışlıkla paylaşılan özelliklere geçelim.

Zenfone 4: Yeni serilerin standart modeli olarak karşımıza çıkacak olan yeni modelin, özellikleri de beğeni toplayacak cinsten. Bu serinin standart modeli olacak seride 5.5 inç ekran, AMOLED ekran teknolojisi yer alıyor. 4 GB RAM bellek miktarına sahip olan akıllı telefonun 12 MP ve 8 MP değerinde çift arka kameraya sahip olacağı ve 8 MP değerinde de ön kamera olacağı da başka bir detay.

Asus Zenfone 4 Max: Serinin bir başka modeli olarak karşımıza çıkacak olan Max modelinde de Snapdragon 425 modeli işlemciler kullanılacak. 5.2 inç ekran boyutuna sahip olan akıllı telefonların 720p çözünürlüğe sahip olduğu görülüyor. Bunun dışında 4100 mAh değerinde bataryalara sahip olan akıllı telefonun 3 GB RAM bellek miktarına da sahip olacağı detayı var.

Asus Zenfone 4

Asus Zenfone 4 Selfie Pro: Telefonların selfie özel modeli olarak sunulacak olan bu modelde de Snapdragon 625 işlemci ve 4 GB RAM göreceğiz. Ayrıca 24 MP ve 5 MP çift ön kamera bulunacak ve bu model 5.5 inç olacak.

Asus Zenfone 4 Selfie: Standart selfie modeli olacak olan son seride ise Snapdragon 430 modeli bulunacak. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan bu seride de 4 GB RAM bellek kullanılacak. 3000 mAh bataryaya sahip olacak olan serinin ön kısımda 20 MP ve 8 MP kamera bulunacağı görülüyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.