Asus Zenfone 4 Modelleri Paket İçeriğinde Görüldü

Asus, Zenfone modellerini güncelleyeceğini çok önce bir tarihte açıklamıştı. Marka tarafından yapılan açıklamada yeni Asus Zenfone 4 modellerinin piyasaya çıkmaya hazırlandığı belirtilmişti. Fakat markanın yeni modellerinde özelleştirilmiş farklı seriler sunulacağı haberleri yapılmıştı. Bu nedenle markanın yeni telefonlarının özellikleri bir türlü kesin olarak ortaya çıkmamıştı.

Hangi model hangi özelliklere sahip olacak konusunda hala tartışmalar devam ederken sonunda, tüm serilerin bir arada paylaşıldığı ortaya çıktı. Üstelik bu kez Asus’a yakın kaynaklar ya da tahminler demeden doğrudan yeni modellerin paylaşıldığını söylemek gerek. Öyle ki marka bir site üzerinden telefonların özelliklerini yanlışlıkla da olsa kendi yayınladı. Asus Zenfone 4 modellerinin paylaşılan özellikleri neler? Bakalım.

Asus Zenfone 4 Serileri Farklı Teknolojilerle Geliyor

4 farklı akıllı telefon ile piyasaya girecek olan serinin, haliyle kullanıcılara geniş bir seçim aralığı sunacağı düşünülüyor. Yanlışlıkla paylaşılan özelliklere geçelim.

Zenfone 4: Yeni serilerin standart modeli olarak karşımıza çıkacak olan yeni modelin, özellikleri de beğeni toplayacak cinsten. Bu serinin standart modeli olacak seride 5.5 inç ekran, AMOLED ekran teknolojisi yer alıyor. 4 GB RAM bellek miktarına sahip olan akıllı telefonun 12 MP ve 8 MP değerinde çift arka kameraya sahip olacağı ve 8 MP değerinde de ön kamera olacağı da başka bir detay.

Asus Zenfone 4 Max: Serinin bir başka modeli olarak karşımıza çıkacak olan Max modelinde de Snapdragon 425 modeli işlemciler kullanılacak. 5.2 inç ekran boyutuna sahip olan akıllı telefonların 720p çözünürlüğe sahip olduğu görülüyor. Bunun dışında 4100 mAh değerinde bataryalara sahip olan akıllı telefonun 3 GB RAM bellek miktarına da sahip olacağı detayı var.

Asus Zenfone 4

Asus Zenfone 4 Selfie Pro: Telefonların selfie özel modeli olarak sunulacak olan bu modelde de Snapdragon 625 işlemci ve 4 GB RAM göreceğiz. Ayrıca 24 MP ve 5 MP çift ön kamera bulunacak ve bu model 5.5 inç olacak.

Asus Zenfone 4 Selfie: Standart selfie modeli olacak olan son seride ise Snapdragon 430 modeli bulunacak. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan bu seride de 4 GB RAM bellek kullanılacak. 3000 mAh bataryaya sahip olacak olan serinin ön kısımda 20 MP ve 8 MP kamera bulunacağı görülüyor.

You may be interested

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü
Mobil
9 views
Mobil
9 views

HTC U11 Bluetooth 5 Bilmecesi Çözüldü

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefon dünyasının başarılı akıllı telefon modellerinden biri olarak tanıtılan HTC U11 serisi, bir hayli ilgi görmeyi başardı. Ülkemizde de…

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme
Oyun
16 views
Oyun
16 views

Warcraft 3 Oyunu İçin İlginç Gelişme

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Oyun dünyasında belli başlı yapımların artık kalıcı yer edindiğini söylemek gerekiyor. Çok uzun yıllar önce yayınlanmış olmasına rağmen bu şekilde…

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek
Mobil
23 views
Mobil
23 views

Meizu M6 Note Akıllı Telefon Kamera Tanımını Değiştirecek

Ibrahim Kizilirmak - 14 Ağustos 2017

Akıllı telefonların yükselen yıldızlarından biri olarak bildiğimiz Meizu, son olarak Pro 7 modellerinin tanıtımını gerçekleştirmiş ve çift ekranlı akıllı telefonların…

Leave a Comment

Your email address will not be published.