Assassin’s Creed Origins Sinematik Videosu Yayınlandı

20 Ağustos 2017
57 Görünümler

E3 2017 fuarında merakla beklenen birçok oyunun ortaya çıktığını gördük. Tanıtımlar içerisinde yeni oyunlar yer aldığı gibi merakla beklenen devam serisi oyunlarda ortaya çıktı. Bu yapımlardan birisi de Ubisoft’un, başarılı serisi Assassin’s Creed oldu. Yeni bir oyunla devam edeceği açıklanan serinin, oyunu ise Assassin’s Creed Origins olarak açıklandı. Şimdiye kadarki en geniş haritaya sahip olacak açık dünya oynanış yapısına sahip olacak olan oyunun, fuar kapsamında merakla beklenen videolarının da yayınlandığını gördük. Hem yeni videoları yayınlanan hem de oynanış videosu yayınlanan yapımın, çıkış tarihi konusunda da önemli bilgiler verilmiş oldu.

Assassin’s Creed Origins Yeni Video

E3 2017 fuarından hemen sonra yapımın, Gamescom etkinliğinde ortaya çıktığını gördük. Etkinlik boyunca tanıtımları devam edeceği belirtilen yapımın, yayınlanan videolar içerisinde en çok ilgi çeken kısmı ise sinematik videosu oldu. Assassin’s Creed Origins sinematik videosu açıkçası beklentileri de arttırmış oldu.

Hem parça parça oyun içerisinden bilgiler veren videonun hem de oyunun hikayesini yansıttığını görüyoruz. Yazımızda da eklediğimiz gibi oyun içerisinde yer alacak devasa harita hakkında da bilgiler veren yapımın, epey bir ilgi çekeceği kesin. Gamescom 2017 etkinliğinde de bir hayli öne çıkan yeni tanıtım sonrasında oyunun çıkış tarihi de bir kez daha hatırlatıldı.

Eski Mısır içerisinde Assassin’s Creed hikayesini devam ettireceğimiz ve orta çağ yapısını ortaya koyacak olan oyunun, 27 Ekim sonrasında raflarda yerini aldığını göreceğiz. 27 Ekim tarihinden sonra yayına girecek yeni oyunun tüm platformlarda yer alacağı belirtiliyor. Her platformda göreceğimiz serinin, açığa çıkmayan bir bilgisi kalmadı desek yeridir.

Şu an sadece Assassin’s Creed Origins oyununun fiyatları konusunda bir açıklama bekleniyor. Oynanış dahil diğer tüm yapı ortaya çıkmış durumda. Haritalar, hikaye, dinamikler ve daha birçok noktada oyun hakkında detaylı bilgilere sahibiz. Fiyat konusunda da kısa süre sonra yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
15 görünteleme
Oyun
15 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
5 görünteleme
Teknoloji
5 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.