Assassin’s Creed Origins Sinematik Videosu Yayınlandı

E3 2017 fuarında merakla beklenen birçok oyunun ortaya çıktığını gördük. Tanıtımlar içerisinde yeni oyunlar yer aldığı gibi merakla beklenen devam serisi oyunlarda ortaya çıktı. Bu yapımlardan birisi de Ubisoft’un, başarılı serisi Assassin’s Creed oldu. Yeni bir oyunla devam edeceği açıklanan serinin, oyunu ise Assassin’s Creed Origins olarak açıklandı. Şimdiye kadarki en geniş haritaya sahip olacak açık dünya oynanış yapısına sahip olacak olan oyunun, fuar kapsamında merakla beklenen videolarının da yayınlandığını gördük. Hem yeni videoları yayınlanan hem de oynanış videosu yayınlanan yapımın, çıkış tarihi konusunda da önemli bilgiler verilmiş oldu.

Assassin’s Creed Origins Yeni Video

E3 2017 fuarından hemen sonra yapımın, Gamescom etkinliğinde ortaya çıktığını gördük. Etkinlik boyunca tanıtımları devam edeceği belirtilen yapımın, yayınlanan videolar içerisinde en çok ilgi çeken kısmı ise sinematik videosu oldu. Assassin’s Creed Origins sinematik videosu açıkçası beklentileri de arttırmış oldu.

Hem parça parça oyun içerisinden bilgiler veren videonun hem de oyunun hikayesini yansıttığını görüyoruz. Yazımızda da eklediğimiz gibi oyun içerisinde yer alacak devasa harita hakkında da bilgiler veren yapımın, epey bir ilgi çekeceği kesin. Gamescom 2017 etkinliğinde de bir hayli öne çıkan yeni tanıtım sonrasında oyunun çıkış tarihi de bir kez daha hatırlatıldı.

Eski Mısır içerisinde Assassin’s Creed hikayesini devam ettireceğimiz ve orta çağ yapısını ortaya koyacak olan oyunun, 27 Ekim sonrasında raflarda yerini aldığını göreceğiz. 27 Ekim tarihinden sonra yayına girecek yeni oyunun tüm platformlarda yer alacağı belirtiliyor. Her platformda göreceğimiz serinin, açığa çıkmayan bir bilgisi kalmadı desek yeridir.

Şu an sadece Assassin’s Creed Origins oyununun fiyatları konusunda bir açıklama bekleniyor. Oynanış dahil diğer tüm yapı ortaya çıkmış durumda. Haritalar, hikaye, dinamikler ve daha birçok noktada oyun hakkında detaylı bilgilere sahibiz. Fiyat konusunda da kısa süre sonra yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

You may be interested

Xiaomi Mi 7 Hakkında Beklenen Bilgiler Paylaşıldı
Mobil
3 views
Mobil
3 views

Xiaomi Mi 7 Hakkında Beklenen Bilgiler Paylaşıldı

Ibrahim Kizilirmak - 24 Kasım 2017

Apple’ın iPhone X modelinden ve Samsung’un Note 8 akıllı telefonlarından önce, ilk çerçevesiz akıllı telefon modellerini Xiaomi piyasaya sürdü. Piyasaya…

Twitter Yer İmi Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?
Sosyal Medya
3 views
Sosyal Medya
3 views

Twitter Yer İmi Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Ibrahim Kizilirmak - 24 Kasım 2017

Facebook kadar olmasa da hala ciddi bir kullanıcı kitlesi olan Twitter, yarışta yeniden yer almak için önemli düzenlemelere adım atmaya…

Kara Cuma İndirimleri Başladı
Teknoloji
4 views
Teknoloji
4 views

Kara Cuma İndirimleri Başladı

Ibrahim Kizilirmak - 24 Kasım 2017

Hemen hemen her yıl kutlanan ve alışveriş çılgınlığı olarak görülen Black Friday için geri sayım tamamlandı. Her sene olduğu gibi…

Leave a Comment

Your email address will not be published.