Assassin’s Creed Origins İçin Bir Sinematik Video Daha Geldi

Ubisoft, oyun konusunda en iddialı firmalardan bir tanesi. Konu oyun olunca ilk başvurulan şirketlerden biri olan Ubisoft’un bu sene en çok konuşulacak olan oyununun ise Assassin’s Creed Origins serisi olması bekleniyor. Artık efsane oyun serilerinden biri haline gelen Assassin’s Creed serisinin son oyunu olması, bunun yanı sıra şimdiye kadar gördüğümüz oyun haritalarının içerisinde en iddialı ve en büyük olanının sunulacak olması gibi birçok neden yeni serinin merakla beklenmesine neden olmuştu. Tanıtımın ardından da beklediği ilgiyi alan ve oldukça iddialı bir oyun olduğunu gösteren yeni serinin, bir yanda sinematik tanıtım videoları gündeme geliyor.

Assassin’s Creed Origins İçin Yeni Video

Oyun çıkış yapamadan önce sürekli olarak gelen yeni videolarla oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran Ubisoft, son dönemde videolarına da hız verdi. En az ana oyun kadar çok konuşulacak sinematik videolar paylaşan firmanın, şimdi ise yeni bir video paylaştığını gördük.

Assassin’s Creed Origins için paylaşılan yeni video içerisinde yer alan detaylar ise ne kadar iddialı bir seri ile karşı karşıya olduğumuzu gösterecek cinsten. Hikayenin geçeceği Mısır’ı konu alan videoda, ilginç bir tarz kullanıldığını da söylemek gerekiyor. İddialı serinin çıkış tarihi konusunda bilgi verelim. Resmi açıklamalara göre oyun 27 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak.

Tüm konsollara destek verecek olan oyunun yeni versiyonu çıktıktan sonra, oyun hakkında daha detaylı bilgiler elde edeceğiz. Senenin iddialı yapımlarından biri olması ve Antik Mısır’ı konu alması Assassin’s Creed Origins oyununun öne çıkmasını sağlayan noktalar olacak.

Bunun dışında grafik ve oynanış dinamikleri konusunda da çok daha iyi bir seri ile karşı karşıya kalacağız. Daha detaylı bilgi için oyunun en azından beta versiyonunu beklemek gerekecek. Bunun dışında daha fazla bilgi için yayınlanan videoyu haberimizde bulabilirsiniz.

Ilginizi çekebilir

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı
Oyun
16 görünteleme
Oyun
16 görünteleme

Civilization 6 Rise And Fall Paketi Tanıtıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Strateji oyunları denildiği zaman akla ilk gelen yapımlar arasında yer alan Civilization, geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü yeni oyunu Civilization 6…

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği
Teknoloji
7 görünteleme
Teknoloji
7 görünteleme

Bezel-Free Kit İle Asus ROG Çoklu Ekran Desteği

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Oyuncular ve tasarımcılar tarafından sıkça tercih edilen çoklu ekran kullanımı, başlı başına birçok sorun içeriyor. Bu sorunlar içerisinde en çok…

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı
Teknoloji
6 görünteleme
Teknoloji
6 görünteleme

Snapdragon İşlemcili Lenovo Miix 630 Tanıtımı Yapıldı

Ibrahim Kizilirmak - 10 Ocak 2018

Qualcomm kısa süre önce yeni amiral gemisi işlemcileri olan Snapdragon 845 modelini tanıtmıştı. Yeni işlemcilerin tanıtılmasının hemen ardından ise farklı…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.